EDUKACJA.
PRAWO.
OBYWATEL.

Edukacja prawna na rzecz rozwoju
społeczeństwa obywatelskiego

Informacje o Instytucie

Nasze główne postulaty

Obszary działalności Instytutu

Rozwiązujemy problemy młodych. Skutecznie.

W projekcie Interwencje Młodzieżowe świadczymy pomoc prawną dla młodzieżowych rad, dostarczając wzory dokumentów oraz analizy dla samorządów.

Odwiedź stronę Projektu!
POSŁUCHAJ NASZEGO PODCASTU
Obecność społeczna młodzieży

Aktualności

Działania Instytutu w przestrzeni publicznej

Wpływ rewolucji technologicznej na rynek pracy

Rewolucja technologiczna, w tym dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji w niedalekiej przyszłości będzie mieć istotny wpływ na nasze życie prywatne i zawodowe, ponieważ przyczynia się do kształtowania rynku pracy. Nic więc dziwnego, że wśród społeczeństwa, a w szczególności wśród ludzi młodych zac ...

Nasze publikacje

Zapoznaj się z naszymi publikacjami
Najnowsze publikacje

 

 

Przygotowani

Projekt realizowany obecnie we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Jego celem jest wsparcie młodych ludzi w podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu przy pomocy aplikacji mobilnej, automatyzującej udzielanie prostej, bezpłatnej, zindywidualizowanej oraz natychmiastowej konsultacji zawodowej, dotyczącej warunków zatrudnienia.

Mierzymy się w ten sposób z problemem braku podstawowego przygotowania z zakresu prawa i ekonomii, które utrudnia podejmowanie właściwych decyzji przez osoby dopiero wchodzące na rynek pracy.

Wszystkie projekty

Nasi partnerzy

Podmioty, bez wsparcia których nasza działalność nie byłaby możliwa