Witajcie w naszym nowym projekcie. Jego nazwa to Biblioteka Bohaterów. Dlaczego „Biblioteka Bohaterów”? Bo chcemy podzielić się historiami cichych bohaterów, utrwalić je i udostępnić. Podczas 10 spotkaniach poruszymy kluczowe kwestie związane z wolontariatem oraz działalnością społeczną.

Zachęcamy do wysłuchania pierwszego odcinka podcastu, w którym mec. Katarzyna Bukalska opowiada o swoich pierwszych krokach w działalności społecznej i zaangażowaniu w Kole Naukowym Prawa Bankowego, które nie tylko poszerzyło jej praktyczną wiedzę, ale także ukształtowało dalszą karierę.

Nasza rozmówczyni mówi o znaczeniu wsparcia finansowego od sprawdzonych partnerów a także odkrywa tajniki udzielania porad prawnych pro bono.

🔗 Nasze spotkania będą dostępne jako odcinki podcastu, a my będziemy aktywni na różnych platformach, takich jak Youtube oraz Spotify, tworząc cyfrową „Bibliotekę Bohaterów”.

Zapraszamy do wysłuchania naszego podcastu. Bądźcie gotowi na inspirujące rozmowy i wspólną podróż w świat niesamowitych historii czynienia dobra.